بسم الله الرحمن الرحیم

1= جهت آمرزش و شفاعت 142 بار یس بگوید

2= جهت زیادی نعمت هر روز صد بار : والقران الحکیم

3= به دیوان و مصروع 131 بار بگو: انک لمن المرسلین

4= جهت دوستی با الله 100 بار بگو: علی صراط مستقیم

5= جهت تسخیر ملوک تا 40 روز بگو: تنزیل العزیز الرحیم

6= جهت خوف از دشمن بگو وهمراه داشته باش: لتنذر قوما ما انذر آبائهم فهم غافلون

7=جهت تنهایی و خوف 100 بار بگو: لقد حق القول علی اکثرهم فهم لا یومنون

8= جهت تسخیر نقش انگشتر کن: انا جعلنا فی اعناقهم اغلالا فهی الی الاذقان فهم مقمحون

9= جهت دفع حذر از اعلاء بر فلفل سفید بخواند و به آتش افکند : وجعلنا من بین ایدیهم سدا و من خلفهم سدا فاغشیناهم فهم لا یبصرون

10= جهت فتح بر نخ کبود بخواند ودر قبرستان دفن کند : وسواء علیهم انذرتهم ام لم تنذر هم لا یومنون

11= جهت بستن زبان بر خاک قبر کهنه بخواند و گل کند : انما تنذر من اتبع الذکر و خشی الرحمن بالغیب فبشره بمغفرة و اجر کریم

12= جهت عزت در نظر امرا و ملوک بمشک و زعفران نوشته با خود دارد : انا نحن نحی الموتی ونکتب ما قدموا و آثارهم و کل شی احصیناه فی امام مبین

13= جهت گشایش بخت بر کاغذ نوشته وبا گلاب شسته بخورد : واضرب لهم مثلا اصحاب القریة اذجائها المرسلون

14= جهت شفای آبله یا برص بمشک و زعفران نوشته با خود دارد: قالوا ما انتم الا بشر مثلنا و ما انزل الرحمن من شی ان انتم الا تکذبون

15= جهت مرض خناق( خفگی) به مشک و زعفران نوشته با خود دارد : قالوا ربنا یعلم انا الیکم لمرسلون

16= جهت رفع خصومت نوشته با خود دارد : و ما علینا الا البلاغ المبین

17= جهت رام کردن سرکش در کاغذ زرد نوشته بر او بندد: انا تطیر نا بکم لئن لم تنتهوا لنز جمنکم ولیمسنکم منا عذاب الیم

18= جهت عسر و لادت به گلاب نوشته بشوید و بخورد : قالوا طاهر کم معکم ائن ذکرتم بل انتم قوم  مسرمفون

19= جهت پسر شدن زنیکه فرزندش نشود با مشک و زعفران نوشته با خود داشته باشد : وجاء من اقضی المدینة رجل یسعی قال یقوم اتبعوا المرسلین اتبعوا من لا یسئلکم اجرا و هم مهتدون

20= بجهت دفع ن به نام آن زن نوشته با خود داشته باشد: و مالی لا اعبد الذی فطرنی والیه ترجعون (ادامه در پست بعدی)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها